Сьогодні, 2 серпня, під час нічного обстрілу Одещини суттєвих руйнувань зазнала триповерхова будівля “Морвокзалу”.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора.
Також пошкоджені елеватор, зернові ангари, резервуари одного з вантажних терміналів, виробничі, складські та адміністративні приміщення.
Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.









Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: