Сьогодні, 2 серпня, під час нічного обстрілу Одещини суттєвих руйнувань зазнала триповерхова будівля “Морвокзалу”.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора. 

Також пошкоджені елеватор, зернові ангари, резервуари одного з вантажних терміналів, виробничі, складські та адміністративні приміщення. 

Прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.

 

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: