З російського полону 16 квітня звільнили двох військових з одеської 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського. Про це повідомили на сторінці бригади.
Загалом, за даними координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, додому повернулись 130 українських воїнів.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: