Ізмаїльський міськрайонний суд виніс обвинувальний вирок 36-річному жителю Ізмаїла, який здійснив крадіжку майна з території електропідстанції. Чоловіка засуджено до п’яти років і одного місяця позбавлення волі.

Як встановили правоохоронці, у квітні цього року зловмисник проник на територію електропідстанції в Ізмаїлі. Маючи при собі заздалегідь підготовлені ножиці по металу, він демонтував із пошкодженого силового трансформатора фрагменти мідної обмотки загальною вагою понад 10 кілограмів. Вартість викраденого майна перевищила 4,5 тисячі гривень.

Однак уникнути відповідальності чоловікові не вдалося. Дорогою додому його зупинили поліцейські, які виявили при ньому мішок із викраденою міддю.

Правоохоронці затримали фігуранта у процесуальному порядку. З’ясувалося, що на момент скоєння злочину він уже перебував на іспитовому строку за попередній вирок, пов’язаний із незаконним зберіганням наркотичних засобів.

Під час досудового розслідування чоловіку було висунуто обвинувачення за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану та поєднана з проникненням у сховище.

Дослідивши всі обставини справи та надані докази, суд визнав обвинуваченого винним і призначив покарання у вигляді п’яти років і одного місяця позбавлення волі. Також суд постановив повернути вилучену мідь потерпілій стороні, а знаряддя злочину — ножиці по металу — конфіскувати.

Державне обвинувачення у справі підтримувала Ізмаїльська окружна прокуратура.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: