23 травня, у День Героїв, Ізмаїл разом з усією Україною долучився до загальнонаціональної Хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять військових, цивільних, дітей та всіх громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
На Алеї Слави Нового кладовища відбувся пам’ятний захід за участю голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіона Абашева, Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка, посадовців, військовослужбовців, родин загиблих Захисників, курсантів Дунайського фахового коледжу НУОМА, школярів, представників міської та районної влади, а також громадськості. Присутні запалили лампадки на могилах полеглих українських воїнів — земляків, які віддали життя за свободу та незалежність України.
Учасники заходу вшанували подвиг Героїв, наголосивши, що пам’ять про полеглих Захисників є символом вдячності, національної єдності та незламності українського народу.
Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв — день пам’яті всіх борців за свободу та незалежність держави. У час повномасштабної війни це свято набуло особливого значення, об’єднавши пам’ять про різні покоління українських борців — від козаків і січових стрільців до Героїв Небесної Сотні та сучасних Захисників і Захисниць України.



















































Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: