В Одесі чоловік під час побачення скоїв на жінку розбійний напад.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.
Після знайомства в Інтернеті, 35-річна жінка запросила кавалера до себе додому. Згодом гість пригрозив їй ножем та наказав віддати всі золоті прикраси. Потерпіла спробувала дати відсіч зловмиснику, однак він кілька разів ударив її, а тоді зірвав з неї два ланцюжки і втік.
Правоохоронці затримали зловмисника та повернули жінці крадене.


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: