Поліцейські Одещини під час обшуку за місцем мешкання жителя Білгород-Дністровського району знайшли шість кілограмів марихуани. Зі слів 33-річного жителя Старокозацької ОТГ, він на присадибній ділянці засіяв коноплі, а коли вони виросли – виготовив канабіс для власного вживання. Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Одеській області.

Фігуранту вже повідомлено про підозру в незаконному виготовленні та зберіганні канабісу в особливо великих розмірах. Цей злочин передбачений ч.3 ст. 309 КК і тягне за собою покарання позбавленням волі на строк до восьми років. Слідство триває.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Це допоможе нашому розвитку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: